FORMULARZ KONTAKTOWY


Aby wysłać wiadomość wymagane jest złożenie poniższych oświadczeń:
 
W związku z treścią art. 23 ust. 1 i ust. 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CIS Sp. z o.o. z siedzibą w Pogwizdów 155, 37-126 Medynia Głogowska zarejestrowaną
w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000270837, moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym, w celach związanych z działalnością Spółki, w tym w szczególności do celów analiz w systemach informatycznych, kartotekach, skorowidzach, księgach, wykazach i innych zbiorach ewidencyjnych. Zgoda, o której mowa powyżej obejmuje również przetwarzanie danych osobowych
w przyszłości przez Spółkę, jeżeli nie zmieni się cel przetwarzania.
 
Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, w przypadku w którym są one niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych oraz na przekazywanie, udostępnianie moich danych osobowych
w celach promocyjnych, marketingowych i związanych z zawieraniem umów rezerwacyjnych, przedwstępnych
i przyrzeczonych sprzedaży nieruchomości i/lub prawa użytkowania wieczystego podmiotom wykonującym dla Spółki czynności związane z realizacją przez Spółkę swojej działalności.

Osiedle Wygoda w Głogowie Małopolskim to idealne miejsce do zamieszkania.

Łączy w sobie wiele atutów, które wpływają na jego atrakcyjność. Nowoczesna architektura, bezpieczna i spokojna okolica to tylko kilka zalet. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.

Indywidualnie zaprojektowane Osiedle

Osiedle zostało zaprojektowane tak, aby jego cechy przekładały się na jak najlepszą jakość i komfort życia mieszkańców. Po jednej stronie ulokowane są domy bliźniacze, po drugiej domy wolnostojące. Osiedle przecięte jest ulicą zapewniającą wygodny dojazd do każdego domu. Każdy dom ma swoje podwórko oraz podjazd. Wszystkie te cechy przekładają się na zalety mieszkania w tym miejscu.

4 główne zalety mieszkania na osiedlu wygoda

Dobry i szybki dojazd do Rzeszowa
13km - około 14 minut autem

Osiedle znajduje się w bliskim
sąsiedztwie lasów

Połączenie nowoczesności i funkcjonalności,
wysoki standard wykonania

Bezpieczna i cicha okolica z dala
od ulicznego zgiełku

Połączenie nowoczesności i funkcjonalności,
wysoki standard wykonania

W naszej ofercie znajdziesz dwa rodzaje domów – w zabudowie bliźniaczej oraz wolnostojącej. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Bliźniaki są domami piętrowymi, a domy wolnostojące parterowymi. Domy są dostosowane do różnego rodzaju potrzeb.
Są stworzone z myślą o różnych wymaganiach, jakie mają nabywcy domu.

Wolnostojący

W pełni funkcjonalny dom parterowy z podziałem na strefę nocną i dzienną, dzięki czemu z łatwością można zorganizować sobie codzienne aktywności.
Dom posiada dwa tarasy z wygodnym dojściem. Cały dom został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksimum komfortu z użytkowania. Garaż połączony z domem umożliwia szybkie i wygodne przemieszczenie się do domu, a także do pomieszczenia gospodarczego, jak i na podwórko.

Bliźniak

Dom został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności.
Został podzielony na strefę aktywności nocnej i dziennej.
Parter jest przeznaczony do aktywności dziennej, piętro do nocnej.
Taki układ sprzyja organizacji życia codziennego. Wygodne przejście z salonu na taras to dodatkowy atut wpływający na komfort użytkowania. Na piętrze znajduje się dodatkowy taras o dużej powierzchni. Garaż połączony z domem umożliwia szybkie i wygodne przemieszczenie się do domu.

Lokalizacja osiedla

Lokalizacja osiedla jest odpowiedzią na potrzeby tych, którzy cenią sobie spokój, bezpieczeństwo oraz bliskość natury, jednocześnie chcą mieszkać niedaleko centrum miasta oraz mieć dobry dojazd do Rzeszowa. W sąsiedztwie osiedla nie ma wysokiej zabudowy. Dużą zaletą tej lokalizacji jest bezpieczeństwo, szczególnie ważne jest to dla rodzin z małymi dziećmi. W sąsiedztwie nie ma ruchliwej drogi, co wpływa na spokój i możliwość odpoczynku i relaksu w zacisznej i zielonej okolicy. Niepowtarzalny klimat wraz z idealnym położeniem to połączenie, które sprawi, że pokochasz to miejsce i z chęcią będziesz tu wracać.

Zamieszkaj w pięknym Głogowie

Osiedle Wygoda położone jest w Głogowie Małopolskim. Jest on trzecim pod względem wielkości miastem w powiecie rzeszowskim. W mieście znajdują się wszelkie sklepy, restauracje hotele, dom kultury, ośrodek sportu i rekreacji, szkoły. Głogów otoczony jest kompleksami leśnymi. Na jego terenie znajduje się również rezerwat przyrody "Bór" – dobrze zachowany fragment dawnej Puszczy Sandomierskiej. Jest to chętnie odwiedzane miejsce w celu rekreacji i odpoczynku. Na terenie gminy znajdują się szlaki turystyczne oraz trasy rowerowe. Głogów Małopolski jest położony blisko Rzeszowa, dzięki czemu dojazd jest szybki i wygodny.

Zadzwoń! Umów się na spotkanie